Avokati sherr me Bushatin: Sistem pocaqi - Bota Sot
Avokati sherr me Bushatin: Sistem pocaqi

Shqipëria

Avokati sherr me Bushatin: Sistem pocaqi

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 22:36
Adriatik Lapa ka debatuar ashpër me Bushatin

Avokati Adriatik Lapa ka debatuar ashpër në emisionin Open të Eni Vasilit, pasi ka akuzuar ashpër sistemin politik dhe qeverisjen.

Lapa ka rreshtuar disa argumente të forta kritike. “është një sistem totalisht pocaqi’, tha Bushati.

Ndërkaq ka replikuar Bushati duke thënë se angazhimi qytetar nuk pengon askënd që të konkurojë dhe të garojë për të fituar si parti e re politike.

Por retorikat e gjata sikur Rama është antikrishti këtu nuk kanë sens.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...