Turistët bllokohen në Kanionet e Holtës, emergjencat në vendngjarje - Bota Sot
Turistët bllokohen në Kanionet e Holtës, emergjencat në vendngjarje

Shqipëria

Turistët bllokohen në Kanionet e Holtës, emergjencat në vendngjarje

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 17:21
Ilustrim

Një grup turistësh shqiptarë janë bllokuar në Kanionet e Holtës në Gramsh.

Në vendngjarje kanë shkuar policia, zjarrfikëset dhe emergjencat civile.

Nga spitali i Gramshit janë nisur 3 ambulanca.

Ende nuk dihet se si është gjendja shëndetësore e turistëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat