Vëllai i 25-vjeçares që u mbyt në Holtë arriti të shpëtonte, mësohet gjendja shëndetësore - Bota Sot
Vëllai i 25-vjeçares që u mbyt në Holtë arriti të shpëtonte, mësohet gjendja shëndetësore

Shqipëria

Vëllai i 25-vjeçares që u mbyt në Holtë arriti të shpëtonte, mësohet gjendja shëndetësore

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 21:50
Ilustrim

Tragjedisë së sotme në kanionet e Holtës arriti ti shpëtonte edhe vëllai i 25-vjeçares nga Lushnja e cila ndërroi jetë. I riu momentalisht po merr ndihmën e parë në spitalin e Gramshit.

20-vjeçari u shpëtua nga policiasë bashku me një 50-vjeçar dhe katër fëmijë që u bllokuan nga rritja e nivelit të ujit.

Burime nga bluzat e bardha bëjnë me dije se të dy ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Policia vijon krehjen e zonës së kanionit për tu siguruar që nuk ka persona të tjerë që mund të kenë nevojë për ndihmë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat