Pamjet e aksidentit të fortë! 5 shqiptarë përfundojnë në spital - Bota Sot
Pamjet e aksidentit të fortë! 5 shqiptarë përfundojnë në spital

Shqipëria

Pamjet e aksidentit të fortë! 5 shqiptarë përfundojnë në spital

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 09:24
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mëngjes herët në aksin Gjirokastër- Kakavijë, ku dy makina janë përplasur mes tyre.

Si pasojë e impaktit të fortë, 5 persona kanë mbetur të plagosur. Mësohet se shtetasit e lënduar janë nga Elbasani dhe Gjirokastra. Ambulanca i ka transportuar në spitalin e Gjirokastrës, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Oraneës ka publikuar disa foto të aksidentit, ku shihet sesi janë katandisur makinat nga përplasja e fortë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...