Hidhet nga kati i pestë i një ndërtese, vdes një person - Bota Sot
Hidhet nga kati i pestë i një ndërtese, vdes një person

Shqipëria

Hidhet nga kati i pestë i një ndërtese, vdes një person

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 16:55
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një person është hedhur nga kati i pestë i një pallati duke gjetur vdekjen e menjëhershme, në Tiranë.

Sikurse shihet edhe nga pamjet e siguruara nga RTV Ora në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe ambulanca.

Pritet një reagim i policisë për sqarimin e ngjarjes së rëndë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat