Spiropali “nuk i ndahet” Bashës dhe Metës - Bota Sot
Spiropali “nuk i ndahet” Bashës dhe Metës

Shqipëria

Spiropali “nuk i ndahet” Bashës dhe Metës

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 13:54
Elisa Spiropali

Spiropali-Bashës: Lulzim ndërro pllakën e gramafonit, harroje 30 Qershorin bashkë me Baba Xhiken.

Pas deklaratave te kryeopozitarit Lulzim Basha ka reaguar edhe Ministrja e Shtetit për marrëdhëniet me Parlamentin njëherazi edhe zëdhënëse e Qeverisë, Elisa Spiropali.

Megjithëse nga selia blu, Basha la të kuptohej se nuk është i të njëjtit mendim me Presidentin Meta sa i përket zhvillimit të zgjedhjeve të 3-fishta në 13 Tetor (zgjedhje për pushtetin vendor, për pushtetin qëndror dhe për Presidentin e Republikës), sërish Spiropali i ka vënë në qendër të akuzës si kreun e PD ashtu edhe Kreun e Shtetit.

Reagimi ne Twiter i Spiropalit
Lulzim aman ndërro pllakën e gramafonit se s’dëgjohet më as ajo kënga monotone, po veç gërvishtjet e pllakës! Ndërroje atë dreq pllake dhe harroje 30 qershorin bashkë me Baba Xhiken se po të ikën edhe qershori 2021, shkruan Spiropali në Twitter.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat