Hila tregon pse nuk shkon më në hotelet turke - Bota Sot
Hila tregon pse nuk shkon më në hotelet turke

Shqipëria

Hila tregon pse nuk shkon më në hotelet turke

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 22:06
Dritan Hila

Moderatori i emisionit “Arena” në RTV Ora, Dritan Hila tregoi eksperiencën e tij në hotelet turke, tek të cilët ishte betuar që nuk do të shkonte më.

Dritan Hila: Unë kam qenë në hotelet turke 2 vjet rresht dhe të betohem që e kam bërë me be që nuk shkoj më sepse është një truk i gjithi tek ushqimi. Ta fillojnë me biftek, kur se ha ti, ta bëjnë byftyek me lëng, pastaj ta bëjnë qofte, pastaj qoften ta bëjnë supë me mish të grirë. Pra ti e ha herën e katërt. Pa diskutuar pastaj për të tjerat, por shqiptarët po paguan 300 euro në ditë jam i bindur që Fatosi i kruan edhe kokën para se ti zërë gjumi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...