Doni të aplikoni për vizë turistike? Ambasada amerikane ka një njoftim të rëndësishëm: Mos rezervoni biletën e avionit nëse… - Bota Sot
Doni të aplikoni për vizë turistike? Ambasada amerikane ka një njoftim të rëndësishëm: Mos rezervoni biletën e avionit nëse…

Shqipëria

Doni të aplikoni për vizë turistike? Ambasada amerikane ka një njoftim të rëndësishëm: Mos rezervoni biletën e avionit nëse…

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 10:10
Ambasada amerikane

Nëse dëshironi të aplikoni për një vizë turistike, ambasada amerikane ka një njoftim për ju.

Në një postim të bërë në faqen zyrtare të Facebook, “Pyet Anën” ju sugjeron që të planifikoni të aplikoni herët dhe të mos e prisni biletën e avionit nëse ende nuk e keni marrë vizën.

“Po aplikoni për vizë turistike? Lutemi planifikoni të aplikoni herët dhe mos e rezervoni biletën e avionit derisa të keni marrë vizën tuaj”, njofton ambasada.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...