Ilir Meta: Krenar për Ramush Haradinajn dhe i bindur në pafajësinë e tij - Bota Sot
Ilir Meta: Krenar për Ramush Haradinajn dhe i bindur në pafajësinë e tij

Shqipëria

Ilir Meta: Krenar për Ramush Haradinajn dhe i bindur në pafajësinë e tij

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 21:32
Ilir Meta dhe Ramush Haradinaj

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka thënë se është krenar për Ramush Haradinajn dhe se është i bindur në pafajësinë e tij.

Ai duke i referuar Haradinajt ka thënë se nuk ka pabesi dhe presion që e thyen Burrin e Shtetit dhe Heroin e Kombit.

“Nga sot të gjithë duhet të flemë më pak, të shqetësohemi më shumë dhe të bashkohemi më fort që Kosova dhe rajoni ynë të jenë të pacenuar në paqen dhe sigurinë tonë, si dhe në të ardhmen europiane”.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të Presidentit Meta në Facebook.

Krenar për Ramush Haradinajn dhe i bindur në pafajësinë e tij!

Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen Burrin e Shtetit dhe Heroin e Kombit!

Nga sot të gjithë duhet të flemë më pak, të shqetësohemi më shumë dhe të bashkohemi më fort që Kosova dhe rajoni ynë të jenë të pacënuar në paqen dhe sigurinë tonë, si dhe në të ardhmen europiane.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...