Prezantuesi i njohur me pushime në Shqipëri - Bota Sot
Prezantuesi i njohur me pushime në Shqipëri

Shqipëria

Prezantuesi i njohur me pushime në Shqipëri

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 15:34
Steve Harvey

Steve Harvey është njëri nga prezantuesit më të famshëm në mediat ndërkombëtare.

S fundmi ai ka zgjedhur bregdetin shqiptar për ti kaluar pushimet ku përmes rrjetit social Instagram ka bashkangjitur edhe një video.

Përmes saj ai bëri të ditur se ndodhet mes Greqisë dhe Shqipërisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat