E diel, vazhdojnë temperaturat në rritje

Shqipëria

E diel, vazhdojnë temperaturat në rritje

Më: 4 gusht 2019 Në ora: 09:43
Foto ilustrim

4 gusht 2019: sot moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare në zonat malore. Era do të  jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale  8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 ballë me lartësi vale 0,5–1,0  metër në det të hapur.

Temperaturat do të  jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore   15/33°C 

Zonat e  ulëta   20/36°C

Zonat  bregdetare  21/34°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat