Parashikimi i motit për sot/ Ja si nis java e re

Shqipëria

Parashikimi i motit për sot/ Ja si nis java e re

Më: 5 gusht 2019 Në ora: 06:23
Ilustrim

E hënë, 5 gusht 2019, sipas IGJEUM

RESHJET

Sot (e hënë, dt.05), nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Sot (e hënë, dt.05) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 20 / 30 °C

në vendet e ulëta: 18 / 32 °C

në vendet malore: 15 / 25 °C.

ERA

Sot (e hënë, dt.05) era do të vazhdojë të fryjë mesatare deri e fortë, veçanërisht në zonat malore jugore dhe në bregdet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat