Komshinjtë gjejnë pa jetë të moshuarën në Gjirokastër - Bota Sot
Komshinjtë gjejnë pa jetë të moshuarën në Gjirokastër

Shqipëria

Komshinjtë gjejnë pa jetë të moshuarën në Gjirokastër

Më: 5 gusht 2019 Në ora: 19:59
Foto ilustrim

Një 85 vjeçare, është gjetur e pajetë në banesë nga komshinjtë e saj, në lagjen “Palorto”, në Gjirokastër.

Policia bën me dije se nga kqyrja paraprake e kufomës nuk konstatohen shenja dhune përveç një shenje të shkaktuar si shkak i rrëzimit nga tensioni.

Mësohet se 85-vjeçarja jetonte e vetme.

Informacion paraprak.

Në datën 05.08.2019, rreth orës 16:10, njoftohemi se në lagjen “Palorto”, Gjirokastër, shtetasia S.Zh. rreth 85 vjeçe, është gjetur e pajetë në banesë nga komshinjtë e saj, shtetasia e mësipërme jetonte e vetme. 

Nga kqyrja paraprake e kufomës nuk konstatohen shenja dhune përveç një shenje të shkatuar si shkak i rrëzimit nga tensioni.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat