Pa reshje shiu dhe me temperatura në ngritje/ Ja çfarë rezervon moti për sot - Bota Sot
Pa reshje shiu dhe me temperatura në ngritje/ Ja çfarë rezervon moti për sot

Shqipëria

Pa reshje shiu dhe me temperatura në ngritje/ Ja çfarë rezervon moti për sot

Më: 6 gusht 2019 Në ora: 06:11
Ilustrim

E martë, 6 gusht 2019, sipas IGJEUM

RESHJET

Sot (e martë, dt.06), nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Sot (e martë, dt.06) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 18 / 29 °C

në vendet e ulëta: 17 / 32 °C

në vendet malore: 14 / 26 °C.

ERA

Sot (e martë, dt.06) era do të vazhdojë të fryjë mesatare deri e fortë, veçanërisht gjatë pasdites së sotme, në zonat malore jugore dhe në bregdet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...