Parashikimi i motit për sot në Shqipëri - Bota Sot
Parashikimi i motit për sot në Shqipëri

Shqipëria

Parashikimi i motit për sot në Shqipëri

Më: 7 gusht 2019 Në ora: 07:35
Theth, Shkodër, gusht 2019

7 gusht 2019: moti do të jetë me kthjellime në të gjithë vendin. Era do të  jetë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi maksimale  6 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 2 ballë me lartësi vale 0,3–0,5  metër në det të hapur.

Temperaturat do të vijonë me rritje.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore   16/34°C 

Zonat e  ulëta    22/38°C

Zonat  bregdetare  22/34°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...