Moti për nesër/ Bëhuni gati për temperatura përvëluese - Bota Sot
Moti për nesër/ Bëhuni gati për temperatura përvëluese

Shqipëria

Moti për nesër/ Bëhuni gati për temperatura përvëluese

Më: 8 gusht 2019 Në ora: 23:11
Temperaturat do të arrijnë kulmin ditën e hënë dhe të martë dhe shkojnë deri në 40 gradë.

Nga dita e premte, vendi ynë do të përfshihet nga një valë e madhe të nxehti.

Temperaturat do të arrijnë kulmin ditën e hënë dhe të martë dhe shkojnë deri në 40 gradë.

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak ka publikuar sot një foto me temperaturat nga dita e premte deri të martën.

Kështu, të premten në vend do të ketë rritje temperaturash.

Ato do të variojnë nga 33 gradë celsius në zonat malore në 38 gradë në bregdet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat