Bie nga kati i katërt, ndërron jetë 65-vjeçarja - Bota Sot
Bie nga kati i katërt, ndërron jetë 65-vjeçarja

Shqipëria

Bie nga kati i katërt, ndërron jetë 65-vjeçarja

Më: 9 gusht 2019 Në ora: 18:09
Policia shqiptare

Një 65-vjeçare ka ndërruar jetë pasi dyshohet se është hedhur nga kati i katërt i banesës së saj në qytetin e Fierit.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Informacion paraprak

Sot rreth orës15:35, në lagjen “1 Maji” Fier, 65 vjeçarja V.B dyshohet se është hedhur nga ballkoni i shtëpisë dhe ka ndërruar jetë.

Në vendengjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...