Me veshje sportive dhe duke bërë shqiponjën me duar, ja nga përshëndet presidenti Meta - Bota Sot
Me veshje sportive dhe duke bërë shqiponjën me duar, ja nga përshëndet presidenti Meta

Shqipëria

Me veshje sportive dhe duke bërë shqiponjën me duar, ja nga përshëndet presidenti Meta

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 08:24
Ilir Meta

Kreu i shtetit, Ilir Meta ndodhet ne Bjeshket e Prevalles, nga edhe ka pershendetur kete mengjes gjithe shqiptaret dhe ndjekesit e tij ne rrjetet sociale.

I veshur sportiv, me atlete, Meta eshte ngjitur ne ujevaren  Bjeshkëve të Prevallës, në lartësinë 1850 m dhe prej andej ka pershendetur per nje fundjave te mbare gjithe shqiptaret.

“Mirëmëngjes të dashur miq!
Nga kjo ujëvarë e Bjeshkëve të Prevallës, në lartësinë 1850 m, ju uroj të kaloni një fundjavë të mbarë e të gëzueshme me familjet dhe miqtë tuaj!”- shkruan Meta.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...