Në Shqipëri temperaturat deri në 40 gradë celsius - Bota Sot
Në Shqipëri temperaturat deri në 40 gradë celsius

Shqipëria

Në Shqipëri temperaturat deri në 40 gradë celsius

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 09:27
Ilustrim

Moti gjatë ditës së sotme në Shqipëri do të ushtrojë ndikim vala e të nxehtit.

Era do të fryjë kryesisht nga veriperëndimi e lehtë e përkohësisht mesatare në bregdet dhe në lugina në orët e nxehta të ditës. Valëzimi në det do të jetë forcës 2 ballë.

Temperatura minimale do të sillen nga 24-26 gradë Celsius, ndërsa maksimalet 38-40 gradë Celsius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...