Rrahje mes mysafirëve në një emision televiziv shqiptar - Bota Sot
Rrahje mes mysafirëve në një emision televiziv shqiptar

Shqipëria

Rrahje mes mysafirëve në një emision televiziv shqiptar

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 21:29

Rrahje mes mysafirëve në një emision televiziv shqiptar

Fiqiri Xibri dhe Kol Nikolla, dy drejtues sindikatash, janë përplasur fizikisht, ndërsa ishin ftuar në një emision në televizionin Scan.

Nuk dihet arsyeja e sherrit, por në një moment, Fiqiri Xibri është ngritur i revoltuar dhe e ka goditur me grusht Nikollën. Sherri me shkëmbime grushte...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...