Lajm i mirë për të rraskapiturit nga vapa: Afrohen masat ajrore të freskëta, priten shira - Bota Sot
Lajm i mirë për të rraskapiturit nga vapa: Afrohen masat ajrore të freskëta, priten shira

Shqipëria

Lajm i mirë për të rraskapiturit nga vapa: Afrohen masat ajrore të freskëta, priten shira

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 07:51
Vermosh, gusht 2019

14 gusht 2019: Gradualisht do të kemi ndryshim të motit, do të afrohen masa ajri më të freskëta të cilat do të sjellin vranësira dhe rreshje shiu në veri gjatë pjesës se dytë të ditës.

Era do të  jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale  10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 ballë me lartësi vale 1,0–1,5  metër në det të hapur

Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore  18/32°C 

Zonat e  ulëta   21/37°C

Zonat  bregdetare  21/33°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...