Një person hidhet nga shkallët e ndërtese, humb jetën - Bota Sot
Një person hidhet nga shkallët e ndërtese, humb jetën

Shqipëria

Një person hidhet nga shkallët e ndërtese, humb jetën

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 20:49
Foto ilustrim

Një person është hedhur nga parmakët e shkallëve të një ndërtese në Lushnjë.

Ngjarja tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen “Xhevdet Nepravishta”.

Viktima është identifikuar si 47-vjeçari V.K.

Nga hetimet paraprake dyshohet se ky shtetas vuante dhe kurohej nga sëmundja e depresionit.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat