Dy të lënduar në një aksident, mes tyre një fëmijë - Bota Sot
Dy të lënduar në një aksident, mes tyre një fëmijë

Shqipëria

Dy të lënduar në një aksident, mes tyre një fëmijë

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 12:52
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident rrugor ka ndodhur në Bulqizë, ku kanë mbetur të plagosur dy persona.

Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Bulqizë-Fushe Bulqizë, në vendin e quajtur Tejzalle, ku një makinë tip Fiat është përplasur me një makinë të tipit Ife.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur një vajzë 12 vjeç dhe një tjetër pasagjer që ndodhej në makinën tip Fiat. Ata janë transportuar për në spitalin e Peshkopisë.

Image

Policia ka nisur hetimet paraprake. Nuk dihen shkaqet e aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat