Bën parakalim të gabuar, "Benzi" përplaset me shtyllën e betonit në Prrenjas - Bota Sot
Bën parakalim të gabuar, "Benzi" përplaset me shtyllën e betonit në Prrenjas

Shqipëria

Bën parakalim të gabuar, "Benzi" përplaset me shtyllën e betonit në Prrenjas

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 18:21
Foto nga vendi i ngjarjes

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në hyrje të qytetit të Prrenjasit.

Sipas policisë, një mjet tip benz është përplasur me një kolonë betoni, pasi ka parakaluar një tjetër makinë BMË.

Si pasojë e shpejtësisë, përplasja ka qenë e fortë duke sjellë plagosjen e shoferit dhe dëme të shumta në mjet.

Policia në vendin e ngjarjes po punon për zbardhjen e shkaqeve.

Paraprakisht shkak dyshohet parakalimi i gabuar dhe shpejtësia tej normave te lejuara.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat