Vdes pushuesi amerikan në Sarandë

Shqipëria

Vdes pushuesi amerikan në Sarandë

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 12:29
Sarandë

Një pushues amerikan ka ndërruar jetë në qytetin e Sarandë. Pushuesi amerikane është i moshës 62-vjeçare dhe sipas të dhënave paraprake ka qenë për pushime në Sarandë.

Nuk dihen ende shkaqet e vdekjes së 62-vjeçarit por policia po heton në lidhje me zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat