Edi Rama publikon fjalën e Gazmend Pajës: Jam pro teatrit të ri se jam pro zhvillimit - Bota Sot
Edi Rama publikon fjalën e Gazmend Pajës: Jam pro teatrit të ri se jam pro zhvillimit

Shqipëria

Edi Rama publikon fjalën e Gazmend Pajës: Jam pro teatrit të ri se jam pro zhvillimit

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 00:29
Edi Rama

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar për çështjen e Teatrit Kombëtar me anë të një statusi në Facebook.

Ashtu siç ka bërë dhe herë të tjera, Rama ka publikuar fjalët e artistëve të suksesshëm që janë pro teatrit të ri, shkruan Top Channel.

Kësaj radhe Rama ka publikuar fjalën e Gazmend Pajës i cili thotë se është pro një teatri të ri sepse është pro zhvillimit.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të Kryeministrit Rama.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat