Të shtëna me armë zjarri në Fier - Bota Sot
Të shtëna me armë zjarri në Fier

Shqipëria

Të shtëna me armë zjarri në Fier

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 20:25
Pamje nga vendi i ngjarjes

Mbrëmjen e sotme të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Fier.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Topojë, në vendin e quajtur “kulla e ujit”, ku nga një  automjet është qëlluar me armë zjarri në ajër.

Banorët e zonës thotë që të shtënat janë dëgjuar disa herë.

Policia ka identifikuar autorin dhe po punon për kapjen e tij.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...