Uaa ç’më bëre! Gruaja shqiptare vë duart në kokë kur zbulon se burri i saj kishte … - Bota Sot
Uaa ç’më bëre! Gruaja shqiptare vë duart në kokë kur zbulon se burri i saj kishte …

Shqipëria

Uaa ç’më bëre! Gruaja shqiptare vë duart në kokë kur zbulon se burri i saj kishte …

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 11:11
Foto ilustrim

Një grua ka marre lajmin e rëndë per te shoqin e saj.

Ai u gjet i pajete në oborrin e shtëpisë së shokut të tij në Itali rreth orës 13:00 të ditës së djeshme.

Ka qene gruaja e viktimës, e cila e zbuloi në kopshtin e shtëpisë së mikut të tij. E dëshpëruar ajo thirri për ndihmë policine.

Ngjarja

Burri shqiptar 53 vjeçar ishte larguar mëngjesin e djeshëm për të vizituar mikun që mungonte në shtëpi.

Një patrullë policie ka mbërritur në vendngjarje për të hetuar çfarë ndodhi.

Hetimet po shkojnë drejt vetëvrasjes.

Tani për tani hetuesit po marrin në pyetje të njohurit dhe miqtë, për të parë nëse burri vuante nga depresioni apo probleme të veçanta dhe nëse, në të njëjtën kohë, ai la një mesazh lamtumire.

Burri u gjet i varur ne një pemë në oborrin e asaj shtëpie.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...