30 vjeçari qëllohet me plumb në kokë, detajet e para nga përplasja në ‘Myslym Shyr’ - Bota Sot
30 vjeçari qëllohet me plumb në kokë, detajet e para nga përplasja në ‘Myslym Shyr’

Shqipëria

30 vjeçari qëllohet me plumb në kokë, detajet e para nga përplasja në ‘Myslym Shyr’

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 14:50
Foto ilustrim

Një person dyshohet te jete qelluar me arme zjarri ne Tirane. Policia e Tiranes ne informacionin paraprak thekson se ngjarja ka ndodhur rreth ores 11:30 në rrugën “Myslym Shyri”.

“Dyshohet të jetë qëlluar me armë zjarri një shtetas, ende i paidentifikuar, rreth 30 vjeç, pranë një objekti në rikonstruksion”- njofton policia.

Sot rreth orës 11:30 në rrugën “Myslym Shyri”, dyshohet të jetë qëlluar me armë zjarri një shtetas, ende i paidentifikuar, rreth 30 vjeç, pranë një objekti në rikonstruksion.

Shtetasit i është dhënë ndihma e parë dhe u transportua në spital për ndihmë të specializuar. Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat