Vizitë Kryetarit të Partisë Demokratike të Shqipërisë në Tiranë! - Bota Sot
Vizitë Kryetarit të Partisë Demokratike të Shqipërisë në Tiranë!

Shqipëria

Vizitë Kryetarit të Partisë Demokratike të Shqipërisë në Tiranë!

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 20:25
Lulzim Basha dhe Bahtir Kastrati

Në vazhdën e vizitës së LDK-së për Beneluks dega në Bruksel,e shoqëruar nga anëtari i kryesisë Z.Xhevdet Tafilaj dhe anëtari këshillit të përgjithshëm Mr. Fadil Geci,sot takuam kryetarin e PD-së,dhe kryetarin e opozitës shqiptare z. Lulzim Basha.

Zoti Basha na falënderoj për vizitë dhe biseduam gjerë e gjatë për situatën aktuale Politike në Shqipëri por edhe në Kosovë.

Unë në emër të kryesisë së LDK-së e falënderova z. Basha për gjithë kontributin e dhënë për Kosovën dhe kombin në tersi, bashkëpunimi i LDK-së dhe i PD-së në Belgjikë dhe Beneluks në përgjithësi ishte gjithmonë në nivel të duhur.

Tiranë, 22. 08. 2019

Bahtir Kastrati

Kryetarë i LDK-së, Beneluks.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat