Kameramanit i bie të fikt, rrëzohet bashkë me dollapin - Bota Sot
Kameramanit i bie të fikt, rrëzohet bashkë me dollapin

Shqipëria

Kameramanit i bie të fikt, rrëzohet bashkë me dollapin

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 10:35
Lulzim Basha

Kreu i demokratëve Lulzim Basha ka qenë i ftuar në studion e Çim Pekës për të folur për krizën politike në vend.

Mirëpo kjo dalje e parë e Bashës në një studio televizive, që prej ndërprerjes së protestave të opozitës një muaj më parë, ka nisur me një moment jo të këndshëm. Ndërkohë që Basha fliste, intervista u ndërpre nga një zhurmë në sfond, e ndërsa të dy, bashkë me Pekën mbetën të ngrirë kur dollapi i studios ra live dhe kjo u transmetua.

Kamermanit i bie të fiktë duke u rrëzuar bashkë me dollapin, ndërpresin intervisten.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...