Zjarr i madh në afërsi të plazhit të Shëngjinit, ushtria dhe policia në aksion lokalizimi

Shqipëria

Zjarr i madh në afërsi të plazhit të Shëngjinit, ushtria dhe policia në aksion lokalizimi

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 13:08
Ilustrim

Mbi një kodër, në afërsi të Portit të Shëngjinit, dukej tymi e flaka, nga zjarri i shpërthyer një ditë më herët.

Qarkullonin poshtë e lartë kamionët me ushtarë dhe makinat e policisë.

“Ia kanë futur flakën me qëllim, thanë disa qytetarë vendas.
Si ore, me qëllim ? Për punë pronash, pohuan ata”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat