Ja çfarë rezervon moti për sot - Bota Sot
Ja çfarë rezervon moti për sot

Shqipëria

Ja çfarë rezervon moti për sot

Më: 4 shtator 2019 Në ora: 07:24
Foto ilustrim

E mërkurë, 4 shtator 2019

RESHJET

Priten reshje të dobëta në të gjithë qarqet e vendit.

Reshjet do të shoqërohen me shtrëngata në qarqet: Berat, Durrës, Elbasan dhe Lezhë.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 22 / 31 °C

në vendet e ulëta: 20 / 33 °C

në vendet malore: 16 / 25 °C.

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat