Lirohet nga detyra drejtori i Tatimeve Elbasan, Bedri Bejtja. Ja kush e zëvendëson - Bota Sot
Lirohet nga detyra drejtori i Tatimeve Elbasan, Bedri Bejtja. Ja kush e zëvendëson

Shqipëria

Lirohet nga detyra drejtori i Tatimeve Elbasan, Bedri Bejtja. Ja kush e zëvendëson

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 23:27
Bedri Bejtja

Bedri Bejtja është liruar  nga posti i Drejtorit të Tatimeve në Elbasan.

Mësohet se ai është liruar nga detyra për shkak të performancës së ulët në punë. Ndërsa mësohet se vendin e tij do ta zerë Vangjel Ranxha.

Sipas burimeve, Bejtja ka marrë një post tjetër në Drejtorinë e Tatimeve, atë të  drejtorit të Drejtorisë Rajonale të Tatim Taksave.

Ndërkohë Bejtja ka deklaruar se ka një muaj që ka dhënë dorëheqjen dhe se nuk e kanë shkarkuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...