OSHEE njofton qytetarët e Tiranës: Nesër do të ketë ndërprerje të energjisë në këto zona - Bota Sot
OSHEE njofton qytetarët e Tiranës: Nesër do të ketë ndërprerje të energjisë në këto zona

Shqipëria

OSHEE njofton qytetarët e Tiranës: Nesër do të ketë ndërprerje të energjisë në këto zona

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 19:01
Foto ilustrim

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar këtë të hënë se duket filluar nga nesër ora 9:00 e paradites, do të ketë stakime të energjisë elektrike në një sërë zonash në Tiranës.

Sipas  OSHEE do të ketë ndërprerje të  energjisë  elektrike  në rrugën:

09:00-13:30

rruga “Agush Gjergjevica”, rruga “Todi Shkurti”, rruga “Budi” si dhe një pjesë e ish-Qytetit Studenti

09:00-15:00

Rruga “Hoxha Tahsim”, Pjesërisht Sheshi i Xhamllikut

09:00-15:30

Rruga “Riza Jaha”, rruga “Qema Stafa”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...