Mustafa Nano: Meta shkoi në Komision si zotëri, performanca e tij fantastike - Bota Sot
Mustafa Nano: Meta shkoi në Komision si zotëri, performanca e tij fantastike

Shqipëria

Mustafa Nano: Meta shkoi në Komision si zotëri, performanca e tij fantastike

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 07:07
Mustafa Nano

Gazetari Mustafa Nano thotë se performanca e Presidentit Meta në Komisionin Hetimor ishte fantastike.

Në emisionin "Opinion" të Blendi Feviziut, Mustafa Nano tha se Komisioni Hetimor është një veprim i gabuar që nuk do të finalizohet.

Mustafa Nano: Komisioni Hetimor një veprim i gabuar që s'ka për tu finalizuar. Performacna e Metës sot ka qenë fantastike, një nga gjestet më të mira që ka bërë ndonjë politikan shqiptar. Shkoi si zotëri i vërtete, me qetësi dhe beri sqarimet e veta në mënyrë perfekte dhe shume të mirë. E përsëris që performanca ishte fantastike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...