Aksident në Lezhë-Shkodër, dy persona të plagosur - Bota Sot
Aksident në Lezhë-Shkodër, dy persona të plagosur

Shqipëria

Aksident në Lezhë-Shkodër, dy persona të plagosur

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 08:16
Pamje nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në aksin Lezhë-Shkodër, në afërsi të kryqëzimit të Blinishtit. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e aksidentit, pamjet e të cilit mund t’i shihni në videot e siguruara nga Top Channel.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...