Temperaturat nisin rënien, shi nga mesdita

Shqipëria

Temperaturat nisin rënien, shi nga mesdita

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 07:46
Ujvarë në Shëngjergj, Tiranë

11 shtator 2019 moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim dhe reshje shiu në zonën qëndrore dhe zonat malore në pjesën e dytë të ditës. Era do të jetë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi maksimale 6-8 m/sek në bregdet.

Valëzimi  i forcës 3 me lartësi vale 0,5–1,0  metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore   13/26°C 

Zonat e  ulëta    15/31°C

Zonat  bregdetare  20/29°C

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat