Basha në zyrën e Metës, takim kokë më kokë

Shqipëria

Basha në zyrën e Metës, takim kokë më kokë

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 11:24
Lulzim Basha dhe Ilir Meta

Mëngjesin e sotëm, kryetari i PD, Lulzim Basha është parë të hyjë në selinë e presidentit Meta. Burime brenda në Presidencë thonë për Top Channel se takimi zgjati 60 minuta.

Tema e takimit nuk bëhet e ditur, por ajo vjen në një moment kur ka një lëvizje të fortë jashtë vëmendjes publike për të ndërmjetësuar një zgjidhje të krizës. Takimi vjen edhe dy dite pas dëshmisë së Presidentit në Kuvend.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat