Bie në kontakt me rrymën, vdes shqiptari në Theth - Bota Sot
Bie në kontakt me rrymën, vdes shqiptari në Theth

Shqipëria

Bie në kontakt me rrymën, vdes shqiptari në Theth

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 17:05
Foto ilustrim

Një person ka humbur jetën ditën e sotme pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Theth, ndërsa identiteti i viktimës ende nuk është bërë i ditur.

Në momentin kur ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, viktima ishte duke shkarkuar tulla nga makina. Ndërkohë, në policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...