Kush është vajza misterioze në krah të djalit të Azem Hajdarit

Shqipëria

Kush është vajza misterioze në krah të djalit të Azem Hajdarit

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 20:26
Pamje nga vendi i ngjarjes

Dita përkujtimore e vrasjes së deputetit të PD Azem Hajdari u zhvillua me pjesëmarrjen e figurave politike dhe familjarëve të tij.

Ajo çfarë ra në sy ishte vajza që rrinte krah Azem Hajdari Junior, djalit të vogël të Azem Hajdarit, i cili trashëgoi emrin e tij.

Nuk dihet ende se kush është vajza dhe nuk dihet në është në një lidhje apo është fejuar.

Azem Hajdari Junior është i njohur për jetën e tij luksoze, të cilën e tregon me fotot në instagram, ku shafqet me makina super të shtrenjta.

Para një viti u publikua se 20-vjeçari ka marrë për ditëlindje një dhuratë një avion g6.3 me vlerë marramendëse.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat