Aksident në Bulqizë, 2 persona të plagosur

Shqipëria

Aksident në Bulqizë, 2 persona të plagosur

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 21:20
Foto

Burime për Top Channel bëjnë me dije se një aksident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj te shtune, në aksin rrugor Bulqië-Shupenze dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur 2 persona.

Mësohet se dy automjetet janë përplasur me njëra-tjetrën dhe kanë mbetur të plagosur drejtuesi i automjetit dhe një pasagjerë.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po heton mbi zbardhjen e këtij aksidenti.

Të plagosurit ndodhen në spitalin e e Bulqizës ku dhe po marrin ndihmën e parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat