Furoristrada merr përpara këmbësorin dhe ia mbath nga vendngjarja

Shqipëria

Furoristrada merr përpara këmbësorin dhe ia mbath nga vendngjarja

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 22:50
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotem në fshatin Barbulloj e Re në Lëzhë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00.

Një këmbësor i cili ka qenë duke ecur në anë të rrugës është përplasur nga një fuoristradë e cila më pas është larguar me shpejtësi nga vendngjarja.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat