Me biçikletë, ministrja shqiptare shijon perëndimin e diellit

Shqipëria

Me biçikletë, ministrja shqiptare shijon perëndimin e diellit

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 09:02
Anila Denaj

Ministrja e Finacave Anila Denaj, këtë fundjave ka zgjedhur që të jetë jashtë Tiranës.

Denaj këtë pasdite ka zgjedhur që të bëj një xhiro anës liqenit, ku ka shijuar dhe perëndimin e diellit.

Kreu i Financave e veshur me xhupë dhe me pantallona të gjata, është fotografuar teska shijon liqenin mbi biçikletë.

Image

Të paktë kanë qenë ata që kanë pasur dijeni për pasionin e minsitres, udhëtimin e biçikletë, por Denaj na befasoi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat