Videomesazhi me fakte, Basha: Premtoi uljen e çmimit të energjisë - Bota Sot
Videomesazhi me fakte, Basha: Premtoi uljen e çmimit të energjisë

Shqipëria

Videomesazhi me fakte, Basha: Premtoi uljen e çmimit të energjisë

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 18:33
Lulzim Basha

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dha këtë premtim, ndërsa shtoi se "hajduti psiqik zhyti në varfëri dhe çoi në vetëvrasje shqiptarët se nuk paguajnë dot faturat."

Sipas Bashës, "Rama premtoi uljen e çmimit të energjisë por e rriti për familjarët dhe biznesin. Dhjetëra kryefamiljarë u shtynë drejt vetëvrasjes, qindra familje mbetën pa drita, mijëra vende pune u shkatërruan sepse bizneset falimentuan në masë. Vjedhja dhe mashtrimi janë politika e vetme e Hajdutit dhe bandës së tij", u shpreh kreu demokrat në mesazhin e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...