PD takon nesër delegacionin e Venecias - Bota Sot
PD takon nesër delegacionin e Venecias

Shqipëria

PD takon nesër delegacionin e Venecias

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 22:57
Jorida Tabaku

Përfaqësuesit e Partisë Demokratike Jorida Tabaku dhe Oerd Bylykbashi do të takohen nesër me delegacionin e Komisionit të Venecias.

Delegacioni ndodhet në Tiranë për çështjen e pronave.

Ndërkohë PD njofton se pas takimit do ketë edhe një konferencë për shtyp.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat