Publikohet fotografi e rrallë e Edi Ramës, kur ishte i ri dhe kishte shumë flokë - Bota Sot
Publikohet fotografi e rrallë e Edi Ramës, kur ishte i ri dhe kishte shumë flokë

Shqipëria

Publikohet fotografi e rrallë e Edi Ramës, kur ishte i ri dhe kishte shumë flokë

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 18:56
Edi Rama

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, jo pak herë është përfolur për dukjen dhe paraqitjet e tij në evente të ndryshme zyrtare.

Teksa vitet ikin, me kohë vjen edhe mosha e pjekurisë, gjersa rinia mbetet vetëm një kujtim i bukur shkruan Telegrafi, përcjellë GazetaBlic.

Një fotografi, e cila po qarkullon së fundmi në rrjetet sociale, shfaq kryeministrin e Shqipërisë në kohën kur ishte i ri dhe dukej shumë më ndryshe se sa sot.

Në atë kohë, ai kishte flokë më të gjata ndryshe nga tani.

Një fotografi, e cila po qarkullon së fundmi në rrjetet sociale, shfaq kryeministrin e Shqipërisë në kohën kur ishte i ri dhe dukej shumë më ndryshe se sa sot.

Në atë kohë, ai kishte flokë më të gjata ndryshe nga tani.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...