Tërmeti nxjerr në rrugë të riun me të brendshme, trembet edhe Braçe - Bota Sot
Tërmeti nxjerr në rrugë të riun me të brendshme, trembet edhe Braçe

Shqipëria

Tërmeti nxjerr në rrugë të riun me të brendshme, trembet edhe Braçe

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 19:53
Tërmeti nxjerr në rrugë të riun me të brendshme

Lëkundjet e forta të tërmetit kanë sjellë dëmtim të disa banesave në Tiranë, Durrës e qytete të tjera të vendit. Në kryeqytet, qytetarët kanë lënë banesat dhe janë lëshuar rrugeve, ku vazhdojnë të qendrojnë.

Ky i ri është zënë në vështirësi dhe pas lëkundjeve të frikshme është detyruar të dalë nga shtëpia vetëm me të brendshme.

I frikësuar duket edhe zv/kryeministri Erion Braçe, i cili ka dalë me pantallona të shkurtra nga banesa, ndërsa nuk ka përtuar të shprehë pakënaqësinë ndaj qytetarit që i ka bërë edhe foton.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...