Tjetër tërmet godet Shqipërinë, lëkundje 5 Ballë - Bota Sot
Tjetër tërmet godet Shqipërinë, lëkundje 5 Ballë

Shqipëria

Tjetër tërmet godet Shqipërinë, lëkundje 5 Ballë

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 00:23
Foto ilustrim

Një tjetër tërmet është dëgjuar para pak sekondave.

Lëkundjet ishin të forta dhe zgjatën disa sekonda.

Lëkundjet sizmike me epiqendër 2 kilometra nga Durrësi, dhe 31 kilometra nga Tirana, është me magnitudë 5 balle.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...