Tërmeti i 6 pas mesnate goditi Shqipërinë - Bota Sot
Tërmeti i 6 pas mesnate goditi Shqipërinë

Shqipëria

Tërmeti i 6 pas mesnate goditi Shqipërinë

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 07:42
Ilustrim

Një tjetër tërmet, i 6 pas mesnate ka goditur Shqipërinë rreth orës 06:47 të mëngjesit.

Mësohet se tërmeti ka qenë i magnitudës 3.5 ballë dhe epiqendra e tij ishte në detin Adriatik, 3 km nga Durrësi.

Rreth orës 00:15 lëkundjet e tërmetit janë regjstruar 10 km nga Durrësi. Magnituda 3.1 ballë.

Rreth orës 02:28 lëkundjet e tërmetit janë regjstruar 4 km nga Durrësi. Magnituda 4.4 ballë.

Rreth orës 02:48  lëkundjet e tërmetit janë regjstruar me epiqendër në detin Adriatik, 3 km nga Durrësi. Magnituda 3.5 ballë.

Rreth orës 04:19 lëkundjet e tërmetit janë regjstruar  3 km nga Durrësi. Magnituda 3.2 ballë.

Rreth orës 04:20 lëkundjet e tërmetit janë regjstruar me epiqendër në detin Adriatik, 19 km në jugperëngim të Mamurrasit. Magnituda 3.4 ballë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...